Kuro-Shiro Academy

Kuro-Shiro Academy

  • Kwiecień 29, 2024, 16:19:15
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane

Aktualności:



 


~Regulamin~
~Opis akademii~
~Rasy~
~Przykładowa kartoteka~

~Ogłoszenia~
~Nieobecności~

Pora roku: Kalendarzowa jesień. Początek września.
Pogoda: Prawie bezchmurne niebo, temperatura oscylująca w granicach 12'C.
Czas: Popołudnie

Autor Wątek: Klasy  (Przeczytany 945 razy)

Madeline Ilunee

  • Oaza Spokoju
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 46
  • Rasa: Inne
  • Szalony Kapelusznik
    • Zobacz profil
Klasy
« dnia: Sierpień 20, 2014, 07:11:48 »

 Dobra, shejcone zostaliśmy ja i mój porządek forumowy (dzięki Mido ;_;) Więc trza by się wziąć za klasy. Jako iż nie każdy przeżyje tu tyle samo lat, można iść do szkoły w każdym wieku, bo ''Wizualnie siedemnaście czy osiemnaście" to można sobie co najwyżej w tyłek wsadzić. Tak więc zrobiłam klasy 1-1, 1-2 i tak dalej aż do trójki, bo to ma być coś na kształt szkoły średniej, nie wiem tylko jak to wyjdzie. 
 Tak, są klasy od pierwszej do trzeciej, a drugi numerek w 1-1, o ten jest po prostu numerem klasy. Czyli w wolnym rozumowaniu pierwszaki z klasy numer jeden. Wystarczy? Mam nadzieję, bo pisząc to koło siódmej w wakacje trochę wolno myślę.
 Teraz przydział, czyli kto do jakiej. Oprócz ludzi, którzy muszą wpasować się wiekiem do klas (szesnaście do pierwszej i tak dalej) są nadnaturalni, którzy jak dobrze wyczytałam czasem mają pięćdziesiąt, czasem sto pięćdziesiąt na karku. Więc tu jest coś a'la samowolka. Kto chce do pierwszej to do pierwszej, kto do drugiej to do drugiej. Oczywiście zakładając, że zdał tą pierwszą. Tutaj chodzi raczej o to, kto z kim chodzi na wykłady.
 Wyjaśnione, mogę robić spis (na razie tylko uczniowie z zaakceptowaną kartoteką)
Klasa 1-1:
1.
2.
3.
4.
5.

1-2
1.
2.
3.
4.
5.

___
 Nie chce mi się układać tego alfabetycznie, jak ktoś prześle mi na pw listę wg nazwisk to się jednak nie obrażę c:
Edit:
Drobna zmiana dotycząca klas! Trzeba będzie od teraz się przepisywać do konkretnych klas, gdyż będą one ukierunkowane.
1-1, 2-3, 3-5 zostają ukierunkowane na eliksiry, dlatego też dochodzi im także zielarstwo.
1-2, 2-4, 3-6 magiczne stworzenia
Uczęszczanie w swoich lekcjach daje nam pewne bonusy, jak możliwość kupowania bardziej zaawansowanych składników oraz eliksirów w jednych klasach, czy stworzeń w drugich. Wraz ze wzrastaniem "poziomu umiejętności" można kupować je coraz trudniejsze do znalezienia/wytworzenia.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2016, 00:20:10 wysłana przez Albert »
Zapisane
Szalony Kapelusznik zaprasza na przyjęcie herbaciane! <3
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
spw smoczywladcy wwwstadodzikich wolfes polskiekoleje